Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Вітання з Днем народження Шила Юрія Володимировича - голову Якимівської районної ради

Шановний Юрію Володимировичу!
Виконавчий апарат та депутатський корпус Якимівської районної ради щиро вітає Вас з Днем народження!

В Якимівському районі Ви відомі як професіонал, людина компетентна, вольова і доброзичлива, яка користується авторитетом і повагою. За Вашими плечима – багатолітня праця, досвід і визнання. Багато років роботи окреслені Вашою активною працею, не байдужістю, умінням відстоювати принципову позицію.
Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків. Хай і надалі буде плідною ваша нелегка праця як на сільськогосподарській, так і на депутатській ниві.
Тож прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею.
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров'я, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у здійсненні великих звершень на благо нашої Батьківщини.Неділя, 04 Жовтня 2020 16:33 | Переглядів: 1947