Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Вітання голови Запорізької обласної ради

Шановні ветерани, жителі Якимівського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення славної дати в історії Вашого району - 73-ї річниці визволення смт. Якимівка та Якимівського району від фашистських загарбників!

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни.

Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні.

Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.

Ми у вічному боргу перед Вами, дорогі наші ветерани, за мужність, за відвагу, за обірвану війною юність. Бажаємо Вам мирного неба над головою, здоров’я, родинного затишку та ще багато довгих років життя всім нам на радість.

Бажаємо всім жителям Якимівського району добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного району, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

 

З повагою,

голова ради
Г. В. СамардакСереда, 26 Жовтня 2016 10:33 | Переглядів: 579