Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

14 липня відбулося засідання позачергової п'ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

14 липня районні обранці Якимівщини взяли участь у роботі пленарного засідання позачергової п'ятнадцятої сесії районної ради.

Питання порядку денного сесії спочатку були детально обговорені у профільних постійних комісіях, в результаті чого були прийняті відповідні рекомендації до проектів рішень районної ради.

Пленарне засідання пройшло під головуванням Костянтина Ніконорова – заступника голови районної ради.

У роботі сесії також взяли участь заступник голови районної державної адміністрації, працівники апарату районної ради, начальники управлінь районної державної адміністрації, керівники підприємств, організацій, представники засобів масової інформації.

Начальник фінансового управління районної державної адміністрації Олексій Драчук доповідав з питання внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23.12.2016 № 17 «Про районний бюджет на 2017 рік».

Внесено зміни до Програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2017 рік.

Депутатським корпусом прийнято також рішення про делегування представників від Якимівського району до складу Госпітальної ради Мелітопольського госпітального округу та ще з двох питань порядку денного стосовно розвитку медичної галузі району, а саме: про надання згоди Якимівській центральній районній лікарні на відкриття відділення відновного (реабілітаційного) лікування у Якимівській ЦРЛ та про клопотання щодо перерозподілу ендопротезів та необхідного інструменту, закуплених за бюджетні кошти.

Загалом пленарне засідання позачергової п'ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання пройшло злагоджено та організовано. По всіх питаннях, які виносилися на порядок денний, були прийняті відповідні рішення.П'ятниця, 14 Липня 2017 13:32 | Переглядів: 427

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович