Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Особливості формування територіальних громад області в умовах децентралізації

Заступник голови районної ради Костянтин Ніконоров за запрошенням голови Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Юрія Андрійчука взяв участь у фаховій майстерні на тему «Особливості формування територіальних громад області в умовах децентралізації», яка відбулася 26 липня 2017 року у приміщенні Запорізького відокремленого підрозділу КУ «Центр розвитку місцевого самоврядування».


Зазначений захід впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України, в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» («ПУЛЬС»).


Відкриваючи захід, депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Дмитро Майстро зауважив, що процес децентралізації влади й створення громад в області відбувається досить жваво, є постійним та незворотнім.


Важливим питанням є розпорядження землями за межами об’єднаної громади – на даний момент це питання не вирішено законодавчо, а також питання державної субвенції, адже вона не передбачена для селищ міського типу. Ці питання, питання невідповідності створених громад Перспективному плану турбують найбільше, і я сподіваюсь, що представник Української Асоціації районних та обласних рад дасть роз’яснення про процеси, що відбуваються в державі, та відповість на всі наші питання, - зазначив Дмитро Майстро.


Модератором зустрічі став експерт Української асоціації районних та обласних рад Олександр Даниленко. Під час зустрічі обговорено питання нормативно-правового забезпечення реформи органів місцевого самоврядування та децентралізації влади та стан й перспективи об’єднання громад області.Четвер, 27 Липня 2017 10:44 | Переглядів: 465

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович