Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

У день заснування Національної поліції Запорізькі правоохоронці розказали про зниження рівня злочинності в області

В суботу, 5 серпня, на площі Фестивальній відбулися урочистості з нагоди другої річниці з дня заснування Національної поліції України. Запорізьких правоохоронців привітали зі святом, вручили заслужені нагороди, а для жителів міста влаштували виставку спецтехніки.

З Днем заснування привітав особовий склад начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, полковник поліції Олег Золотоноша. Він зазначив, що завдяки сумлінній роботі правоохоронців, за результатами першого півріччя поточного року в регіоні знизився рівень злочинності.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак у вітальному слові відзначив, що з перших днів заснування Національно поліції обласна рада підтримувала реформу. На виконання Закону України про Національну поліцію, Запорізька обласна рада першою в Україні розробила і ухвалила спеціальний порядок обрання представників громадськості до складу комісії Національної поліції. Це дозволило в стислі строки, на демократичних засадах, під час відкритого голосування обрати до цієї комісії представників громади. З цього, власне і розпочалася робота по формуванню кадрового складу Національної поліції України в Запорізькій області. В 2017 році обласний депутатський корпус також ухвалив регіональну програму по забезпеченню правопорядку і безпеки громадян, яка передбачає фінансування з бюджету області таких проектів, як реконструкція адміністративного приміщення патрульної поліції, придбання устаткування для ГУ Національної поліції в Запорізькій області тощо. Програма розроблена на 5 років.

За високі досягнення у професійній діяльності та заслуги перед Запорізьким краєм голова Запорізької обласної ради вручив кращим поліцейським області почесні відзнаки.

Після урочистостей запоріжці оглянули поліцейську техніку, зразки озброєння та обмундирування правоохоронців.Понеділок, 07 Серпня 2017 08:18 | Переглядів: 449

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович