Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Перша спартакіада - перший успіх!

     21 жовтня у Василівському фізкультурно-оздоровчому клубі «Таврія» відбулась перша обласна спартакіада серед сільських та селищних голів, голів районних рад, їх заступників і працівників обласної ради. Змагання були ініційовані та проведені Запорізькою обласною організацією ВФСТ «Колос» АПК України.


     Участь в спартакіаді взяли команди дев’яти районів області: Василівського, Вільнянського, Гуляйпільського, Запорізького, Мелітопольського, Михайлівського, Пологівського, Приморського та Якимівського. Змагання проводились з чотирьох видів спорту: перетягування канату, парковий волейбол, шашки та настільний теніс.


     Команда Якимівського району здобула перше місце в змаганнях з паркового волейболу, треті місця в настільному тенісі та шашках та четверте місце в перетягуванні канату. Такі результати в окремих видах змагань дали змогу посісти друге місце в загальнокомандному заліку, де враховувались три кращих результати з чотирьох видів програми.

     Підсумкова таблиця змагань виглядає наступним чином:
1. Вільнянський район;
2. Якимівський район;
3. Приморський район;
4. Василівський район;
5. Михайлівський район;
6. Гуляйпільський район;
7. Пологівський район;
8. Мелітопольський район;
9. Запорізький район.

     Районна рада щиро дякує своїм колегам – головам сільських рад, які взяли безпосередню участь в змаганнях: Андрію Азаренкову, Анатолію Воробйову, Юрію Дєдушеву, Сергію Манаєву, Наталі Паничевій, Роману Селищеву та Андрію Ягничу.субота, 22 Жовтня 2016 13:35 | Переглядів: 670