Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Звернення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад»

Українська асоціація районних та обласних рад звертає увагу, що останнім часом в соціальних мережах та окремих мас-медіа почала ширитися інформація про нібито причетність Асоціації до різного роду заходів, організованих окремими політичними силами та громадськими організаціями.

Вважаємо за необхідне категорично заявити про те, що така інформація не відповідає дійсності. Українська асоціація районних та обласних рад не давала жодній політичній силі згоди ані на участь в спільних заходах, ані на використання символіки Асоціації під час їх проведення.

Наголошуємо, Українська асоціація районних та обласних рад у своїй діяльності керувалася і керується виключно Конституцією України, Законами України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», Європейською Хартією місцевого самоврядування, іншим законодавством України та власним Статутом, а також рішеннями, прийнятими органами управління Асоціації.

Українська асоціація районних та обласних рад у подальшому принципово дотримуватиметься цієї позиції. Її діяльність спрямована виключно на зміцнення основ місцевого самоврядування в Україні, сприяння реформі по децентралізації та територіальної організації влади, ініційованої керівництвом держави, та реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, затвердженої Кабінетом Міністрів України 1 квітня 2014 року.

Українська асоціація районних та обласних рад залишає за собою виключне право користування власною символікою та виступати від власного імені, а будь яке застосування назви чи брендів Асоціації без її відома, розглядати як привід звернутися до правоохоронних органів.

Просимо всіх, хто знає про факти використання назви Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад» або її символіки під час політичних акцій звертатися до Секретаріату Асоціації за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 73 (поверх 10 або за телефоном: (044) 484-05-64, 484-05-33.

 

Джерело: сайт Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядуванняПонеділок, 07 Листопада 2016 10:50 | Переглядів: 636