Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

У районі відзначили День працівників сільського господарства

День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни щорічно відзначається у третю неділю листопада. Це свято традиційно підсумовує копітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.

Сьогодні, 18 листопада, напередодні свята, у районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства.

З вітальною промовою до учасників святкового дійства звернувся голова районної ради Юрій Шило. Він висловив щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, овочівникам, садівникам, спеціалістам та керівникам господарств, всім тим, хто своєю щоденною сумлінною працею забезпечує населення продуктами харчування.

«Якимівщина – це землеробний край. Ваша праця надзвичайно складна, відповідальна та тяжка. В усі часи вона була в пошані, а людей, які присвятили себе сільському господарству, по праву називають годувальниками», – наголосив Юрій Шило. Окремо голова районної ради відзначив волонтерську діяльність сільгоспвиробників району, направлену на забезпечення всім необхідним бійців української армії, які перебувають в зоні антитерористичної операції.

Свято продовжилось вшануванням і врученням почесних грамот тим, хто, доклавши потужних зусиль, здобув вагомі результати в своїй діяльності. Кращих трударів району було відзначено грамотами та подяками.

Завершилися урочистості святковим концертом.

 

фотоматеріали надані редакцією газети "Слово трудівника"П'ятниця, 18 Листопада 2016 15:28 | Переглядів: 646