Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Громадські організації області об’єднуються задля підняття ролі жінки у сучасному суспільстві

     У рамках проекту «Рівність заради безпеки», який упроваджується в п’яти областях України (Запорізькій, Дніпропетровській, Луганській, Вінницькій та Хмельницькій), утворено коаліцію «Запоріжжя 1325». Меморандум про об’єднання підписали дев’ять громадських організацій, ініціативних груп, експертів та ЗМІ Запоріжжя та області. Проект реалізує Український жіночий фонд за підтримки Європейського Союзу та покликаний надати допомогу місцевим органам влади та громадським організаціям під час розробки, реалізації та моніторингу впровадження регіональних та місцевих планів на виконання Національного плану дій відповідно до резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2020 року.

     Коаліція «Запоріжжя 1325» ставить перед собою конкретні завдання: збільшення участі жінок та їх представництва на всіх рівнях прийняття рішень щодо підтримки та сприяння зміцненню миру і безпеки, співробітництва та консолідації зусиль, донесення принципів і завдань резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» до місцевих органів влади, громадських організацій, представників ЗМІ та інших структур; розширення можливості у сфері реалізації ініціатив, спрямованих на сприяння участі жінок у процесах відновлення миру.

     Активно налагоджує співпрацю з коаліцією «Запоріжжя 1325» Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації. Зокрема, відбулася робоча зустріч працівників Департаменту з представниками Коаліції, у ході якої розглянуто питання щодо вступу до Коаліції нових членів та підписання з ними меморандуму; грантову програму з презентацією проектів членів коаліції та обговорення стратегій їх співробітництва; розглянули план роботи коаліції, можливість партнерства в заходах кампанії «Orange the World : #HearMeToo», пошук додаткових джерел фінансування. Також був проведений воршкоп для підготовки комунікаційної стратегії та визначення учасників.

      У Департаменті впевнені, що робота коаліції «Запоріжжя 1325» та підтримка облдержадміністрацією сприяє впровадженню в області та наповненню конкретним змістом заходів у рамках реалізації завдань Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Департамент інформаційної

діяльності та комунікацій

з громадськістюПонеділок, 26 Листопада 2018 09:42 | Переглядів: 194

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович