Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Протягом місяця запорізькі браконьєри завдали збитків на понад 70 тис. грн.

      На водоймах Запорізької області уже місяць триває осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах. У цей період проведено не тільки рибоохоронні заходи, а й зариблення водойм області.

     У ході рейдів державні інспектори Запорізького рибоохоронного патруля виявили 198 порушень природоохоронного законодавства у сфері рибальства та торгівлі водними біоресурсами. У результаті спільних рибоохоронних заходів у порушників затримано 3 тонни 700 кг незаконно добутих водних біоресурсів. Із водойм області вилучено 42 заборонених знаряддя лову, а збитки, завдані рибному господарству порушниками, становлять 73 тис. 805 грн.

    Динаміка викритих порушень виглядає таким чином: на ринках, у місцях стихійної торгівлі на транспортування складено 24 протоколи за ст.88-1 КУпАП. За виготовлення та збут заборонених знарядь лову складено два адмінпротоколи за ст.85-1 КУпАП. У результаті оперативних заходів на водоймах області за порушення правил рибальства за ч.3 ст.85 КУпАП складено 125 адмінматеріалів, за грубі порушення правил рибальства складено 40 протоколів. У результаті меліоративних тралінь складено сім актів вилучення безхазяйного майна.

    Найбільш типовими порушеннями природоохоронного законодавства у сфері рибальства є рибальство на заборонених ділянках та використання промислових знарядь лову без відповідних документів на промисел.

     Нарівні із рибоохоронними заходами на водоймах області проводяться заходи із штучного відтворення водних біоресурсів. Цієї осені до Дніпровського та Каховського водосховищ у межах області вселено 19 тонн 142 кг малька товстолобика, коропа та білого амура. За сприятливих погодних умов заходи з відтворення триватимуть і надалі.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюВівторок, 04 Грудня 2018 11:23 | Переглядів: 46

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович