Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні жителі Якимівського району, дорогі земляки!

      Від імені депутатського корпусу щиро і сердечно вітаю Вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

     Ці свята з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Вони сповнені надій та дарують нам радість, гарний настрій, несуть в кожну родину святковий затишок і любов!

    Зустрічаючи рік новий, ми за традицією з вдячністю згадуємо рік, який минув. Адже були в ньому досягнення й перемоги, серйозні виклики часу й проблеми, вирішення яких зробило нас сильнішими й мудрішими. При цьому добре розуміємо, що рік складається з багатьох трудових буднів, і чи добрим спогадом залишаться вони в пам’яті, залежить від кожного з нас – від ставлення до роботи, власного життя й світу в цілому.

    2018 рік приніс нам багато різних подій. Для кожного він запам'ятається чимось своїм, а в історію нашого району він увійде, як рік напруженої, плідної роботи та прийняття відповідальних рішень.

    Дякую усім за розуміння, за працю, за активну участь в житті району, за віру, що ми разом зможемо багато досягти та ще більше зробити.

     Та інакше і не може бути, бо в кожному з нас живе віра в те, що з часом настане мир і в мирному житті все стане    краще.

    Ми входимо в новий рік зі сподіваннями на добро, бажанням жити краще, з вірою, що ці надії справдяться, адже звикли докладати всіх зусиль для втілення в життя задуманого. Нехай  2019 рік стане для всіх часом нових досягнень, добрих новин, благополуччя та зміцнить віру в майбутнє.

    Нехай цей рік щасливою різдвяною зіркою засяє у Ваших оселях і принесе кожній родині сімейний затишок, щастя, достаток, здоров’я, здійснення планів, мрій і сподівань!

    Нехай в кожен будинок прийдуть злагода і мир, любов і стабільність!

    Всього самого доброго вам і вашим близьким!

Щасливого вам Нового року та добрих Різдвяних свят!

 

 

З повагою,
голова районної ради Шило Ю.В.,
депутатський корпус та колектив апарату районної ради

 

 Вівторок, 01 Січня 2019 13:43 | Переглядів: 121

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович