Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Через Якимівку курсуватиме електричка підвищеної комфортності

      На рейс «Дніпро-Генічеськ», який курсує в тому числі, через Якимівку, була запущена оновлена ​​електричка підвищеної комфортності. Тепер курортне місто і наш районний центр з'єднає електропоїзд з новими м'якими сидіннями і новим освітленням.

     На офіційному порталі «Укрзалізниці» опубліковані фотографії, на яких добре видно оновлені вагони. Вони дійсно більш комфортні, ніж були до цього на маршруті «Дніпро-Генічеськ». Також в «УЗ» похвалилися, що замінили не лише сидіння і освітлення, а й поставили пластикові вікна, замінили двері в туалети, що знаходяться в тамбурах, а також поміняли інформаційні табло.

    Електричка на цьому маршруті користується високим попитом в українців, які хочуть дістатися до азовського курорту за відносно невеликі гроші. Правда, багато пасажирів скаржаться, що квитків на неї продають більше, ніж може вмістити електричка сидячих пасажирів, а також на те, що в квитках не закріплені місця.

     Розклад руху поїздів та електропоїздів можна побачити на сайті http://poezdato.netЧетвер, 03 Січня 2019 15:00 | Переглядів: 118

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович