Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

ЗАПОРІЗЬКІ АГРАРІЇ ПЕРЕЙМАЮТЬ ДОСВІД КОЛЕГ З НІДЕРЛАНДІВ ТА НІМЕЧЧИНИ

    За підтримки Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації в Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся навчальний семінар на тему «Перспективні технології у тваринництві та рослинництві».

     У заході взяли участь понад 50 представників господарств регіону, зокрема керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, зоотехніки, ветеринарні лікарі, техніки штучного осіменіння сільськогосподарських тварин, агрономи, інженери, а також представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

      З учасниками семінару-навчання працювали доповідачі з Нідерландів та Німеччини, які поділилися практичним досвідом впливу професійної технології годівлі на прибутковість тваринництва, підвищення врожайності сільгоспкультур за рахунок покращення родючості ґрунту.

     Зокрема, нашим аграріям презентували німецьку технологію BioAktiv – органічний продукт з активацією кисню, що дає позитивні результати використання як у тваринництві, так і в рослинництві.

     Учасники семінару отримали кваліфіковані відповіді та роз’яснення щодо передового досвіду годівлі сільськогосподарських тварин, приготування кормів, лікування тварин, інноваційного розвитку як в галузі тваринництва так і рослинництва.

     Як зазначив директор Департаменту Андрій Поляков, для запорізьких аграріїв участь у семінарі-навчанні та ознайомлення з передовим досвідом має практичний позитивний вплив, адже застосування сучасних знань і технологій – найефективніший шлях для розвитку галузей тваринництва і рослинництва в регіоні, а в підсумку і для перспективного розвитку сільських територій.

 

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістюЧетвер, 31 Січня 2019 09:33 | Переглядів: 185

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович