Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Рада регіонального розвитку Запорізької області

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Запорізької області 27 лютого взяв участь в Раді регіонального розвитку області. Він наголосив, що реформи і економічне зростання відкривають нові можливості для боротьби з бідністю в Україні.

«Це фронт боротьби з бідністю. Сьогодні поступово з’являються для цього фінансові ресурси, яких не було ще вчора, коли економіка лише оговтувалася від удару, завданого війною та економічною блокадою з боку Росії», - наголосив Глава держави.

Президент також звернув увагу, що днями на нараді у Пенсійному фонді крім індексації запропонував запровадити виплату одноразової допомоги найменш забезпеченим пенсіонерам. «Цього року зможемо підтримати майже 2 млн пенсіонерів, які отримають по 2410 гривень, що будуть виплачуватися рівними частинами разом з пенсією, в березні і квітні – по 1205 грн.», - сказав Глава держав, додавши, що «це другий постріл на фронті по боротьбі з бідністю». За його словами, в Запорізькій області такі доплати отримає 81 тис. пенсіонерів.

Президент особливо відзначив, що сьогодні в Україні з’явилося чимало молодих, активних лідерів, які працюють на розбудову своїх громад та держави в цілому. Він зауважив, що сприяла цьому децентралізація, яка дала можливість реалізувати ініціативу на місцях.

«А ще децентралізація має стати своєрідним механізмом відбору і виявлення лідерів – моторів, локомотивів зрушень. Політиків в Україні багато, а от з лідерами – гірше. І ви, і я знаємо небагато людей, здатних брати відповідальність, визначати стратегічні цілі і головне досягати цих стратегічних цілей», - додав Петро Порошенко.

«Тому нам варто уважно придивлятися зараз до молодих лідерів ОТГ. Не тих, хто в Києві гарно говорить, а тих, хто на місцях гарно будує, піклується про людей. Вони постали і зросли на хвилі децентралізації», - підкреслив Президент. Він додав, що до формування і затвердження планів розвитку територіальних громад долучилися багато активних волонтерів.

«Поза сумнівами, за два-три роки цей кадровий резерв проявиться на загальнонаціональному рівні. Переконаний, що молоді лідери – це якраз ті нові обличчя в політиці, яких зараз хочуть побачити українці. Не популісти, не провокатори, а ті, хто прийшли не з піар-технологіями, а з досвідом реально зроблених справ. Цей досвід потрібний громадам, цей досвід потрібний Україні», - наголосив Президент.

«Держава потребує справжнього економічного прискорення. Економічне зростання потребує, якщо хочете, такого авіаційного терміну – форсажу. Для цього нам потрібні відповідальні, розумні управлінці. Готові діяти за принципом: якщо вимагаєш неможливого, отримаєш потрібне», - резюмував він.Четвер, 28 Лютого 2019 15:54 | Переглядів: 67

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович