Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Водіїв великовагового автотранспорту закликають дотримуватися встановлених правил

     Конструкції автомобільних доріг, побудованих у минулому столітті, не в змозі витримувати ті динамічні навантаження, які виникають під час руху великовагових транспортних засобів. Крім цього, по всій країні, та зокрема у Запорізькій області одна з головних причин руйнування доріг – це порушення перевізниками нормативних навантажень, установлених для великогабаритного транспорту.

    Ці обставини стали причиною того, що більшість автомобільних доріг втратили несучу здатність, дорожнє покриття має суттєві деформації та руйнування, штучні споруди перебувають в аварійному стані.

    Задля запобігання та недопущення руйнування автомобільних доріг загального користування державного значення Службою автомобільних доріг у Запорізькій області спільно з Управлінням Укртрансбезпеки в Запорізькій області та Управлінням національної поліції у Запорізькій області проводиться контроль та перевірка вагових і габаритних параметрів транспортних засобів.

    Так, за результатами роботи двох пересувних комплексів габаритно-вагового контролю з початку 2019 року вже перевірено 707 транспортних засобів, з них у 40 виявлено порушення вагових параметрів. Накладено стягнення у розмірі 10 767 євро, з яких на сьогодні сплачено 253 618 грн. Загалом на дорогах державного значення Запорізької області для роботи таких комплексів є в наявності 10 діючих майданчиків.

    Законодавством передбачено здійснення перевезення вантажів із загальною масою (разом з масою транспортного засобу) не більше 40 т.Середа, 20 Березня 2019 15:38 | Переглядів: 142

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович