Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Привітання з Днем народження депутатів Якимівської районної ради Волкову Наталю Іванівну та Чижиковську Тетяну Валентинівну

Шановні Наталя Іванівна та Тетяна Валентинівна!

      Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Якимівського району, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у ваших оселях!

      Нехай доля шле вам добро і щастя, міцне здоров'я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! 

      Зичимо, щоб і надалі ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.

     Хай доля завжди буде прихильною до вас та ваших родин, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

     Везіння і всього самого найкращого!

З повагою,
голова районної ради Шило Ю.В.,
депутатський корпус та колектив апарату районної радиПонеділок, 03 Червня 2019 08:44 | Переглядів: 95

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович