Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Президент України призначив голову Запорізької обласної державної адміністрації

     Відповідно до Указу Президента України №659/2019 ТУРИНОК Віталій Вікторович призначений  головою Запорізької обласної державної адміністрації.

     Так 6 вересня у сесійній залі облдержадміністрації відбулося представлення нового керівника області. Перший заступник керівника Офісу Президента України продемонстрував присутнім Указ Президента України та вручив Віталію Туринку відповідне посвідчення.

     В сесійній залі були присутні депутати обласної ради, голови районних рад, голови районних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міські голови, представники громадськості. Вітаючи присутніх, Віталій Туринок відзначив готовність працювати виключно в інтересах людей, на умовах законності, чесності й прозорості.

     - Президент України Володимир Зеленський призначив мене головою Запорізької облдержадміністрації і для мене це не тільки велика честь, це в першу чергу – велика відповідальність. Я запитував себе, чи вистачить мені сил очолити ті зміни, які доручив Президент. Відповідь прийшла сама. Я побачив, як населення підтримало Президента та нову Верховну Раду України. У мене не залишилось сумнівів, що ті люди, які підтримали Президента і депутатів, мені допоможуть. Я сподіваюсь на їхнє розуміння та допомогу. Наш курс зараз називається «порядність і чесність». Це одномоментно простий та дуже складний курс для влади за всю історію України, - зазначив Віталій Туринок.Понеділок, 09 Вересня 2019 09:36 | Переглядів: 110

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович