Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Якимівці 186 років! Зі святом!

Шановні жителі Якимівки!


З великою повагою до кожного із Вас звертаюся в цей святковий день.


    Нам з вами випала доля святкувати 186 річницю від дня заснування Якимівки. День народження селища – це наше з вами спільне свято. Нам пощастило жити в чудовому селищі зі славною історією. Творять історію люди, і головна заслуга у цьому Ваша. Всіх, хто працює на підприємствах, будує, ремонтує, прибирає, годує, вчить та виховує наших дітей, хто лікує нас і залучає до культурних цінностей.
     Кожен з нас хоче бачити Якимівку сильною та процвітаючою, а громадян — щасливими й забезпеченими. І лише шляхом об’єднання під ідеєю розвитку селища, ми зможемо відстояти своє право на майбутнє і змінити на краще наше сьогодення.
     Дорогі якимівці! Низький уклін і велика шана Вам за самовіддану працю! Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному селищу, за внесок у розвиток та добробут Якимівки. Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає свій будинок,свій двір, вулицю, все наше селище.
     Вітаючи Вас з Днем селища я бажаю Вам добра та щастя, родинного затишку у Ваших оселях, миру, благополуччя та достатку Вашим сім’ям, успіху в усіх Ваших починаннях.Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє Ваше та Якимівки.

З повагою,
голова районної ради Шило Ю.В.субота, 28 Вересня 2019 08:44 | Переглядів: 108

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович