Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Вітання голови районної ради з Днем вчителя

    Дорогі освітяни!

    Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників освіти!

    Від імені всього району і від себе особисто хочу висловити повагу та безмежну вдячність за Вашу невтомну благородну працю.

     Для кожної людини, незалежно від її професійної діяльності, це свято є особливим, незабутнім. У пам'яті одразу ж виникає образ улюбленого вчителя, який був порадником, другом, вихователем, взірцем. Він наполегливо і лагідно вів нас дорогою знань, виховував почуття гідності, доброти, поваги, любові.

    Так символічно, що День працівника освіти ми святкуємо саме восени. Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і ви, наші дорогі, даєте нам неоцінені скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

  Зараз фундаментальна, конкурентоздатна освіта – це найкраща інвестиція у процвітання нашої держави, утвердження України серед розвинених країн світу.

    Одночасно наше завтра залежить від того, які погляди на життя, цінності та світосприйняття ви вкладаєте у підростаюче покоління українців.

     Тому зараз, дякуючи вам за вашу  працю, я також закликаю разом творити кращий завтрашній день нашого району й усієї України.

     Бажаю Вам міцного здоров'я, особистого щастя, терпіння, мудрості, цікавих творчих ідей, сімейного благополуччя та мирного неба. А також, любові та пошани від ваших учнів.

З повагою,
голова районної ради Шило Ю.В.П'ятниця, 04 Жовтня 2019 10:32 | Переглядів: 98

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович