Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Учасники АТО у Запорізькій області можуть пройти реабілітацію та навчання

     На сьогодні у Запорізькій області проживає 43,2 тисячі ветеранів війни, у тому числі 19,6 тисячі учасників бойових дій, левова частка з них - 13,3 тисячі - учасники антитерористичної операції (ООС).

     Для забезпечення вирішення їх соціальних проблем діє обласна програма «Назустріч людям».

     За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, в область надійшли путівки, за якими 114 учасників АТО направлені на психологічну реабілітацію. Оздоровлено в санаторно – курортних закладах 145 бійців.

      Першочергово учасникам антитерористичної операції за рахунок обласного бюджету надаються путівки для оздоровлення у санаторіях і профілакторіях, розташованих у Запорізькій області.

     В обласному бюджеті також було передбачено і виплачено грошову допомогу кожному учаснику бойових дій у розмірі 500 грн до Дня захисника України.

    Для професійного навчання учасників АТО Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації укладено договори з професійно – технічними навчальними закладами.

     Готові постійно приймати учасників антитерористичної операції на навчання з обов’язковим наданням психологічної підтримки й інших послуг обласний центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю в місті Бердянськ і центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Мелітопольської міської ради.

     Учасники АТО, яким встановлено інвалідність, при наявності медичних показань також мають можливість пройти курс професійної реабілітації з медичним супроводом в одному з центрів, які діють в Україні (Лютіж, Вінниця, Львів та інші).

     Влітку 2019 року оздоровлено 26 дітей, у яких один із батьків загинув (пропав безвісти) в зоні антитерористичної операції, а також 2082 дітей осіб, які брали або беруть безпосередню участь у антитерористичній операції.

 

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістюПонеділок, 04 Листопада 2019 10:19 | Переглядів: 76

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович