Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Аграрії 13 областей оголосили страйк проти продажу землі

У кількох областях України в понеділок, 11 листопада, почалися мітинги аграріїв проти скасування мораторію на продаж землі. Учасники протестів перекрили дороги, скандуючи гасло "Ні розпродажу України". До масштабної акції приєдналися сільгоспвиробники в 13 областях: Вінницькій, Черкаській, Чернігівській, Тернопільській, Кіровоградській, Миколаївській, Запорізькій, Хмельницькій, Житомирській, Одеській, Полтавській, Волинській, Рівненській та Львівській. Про це повідомили на сторінці Всеукраїнського аграрного ради в Facebook.

"Акція протесту # Ні розпродажу України почалася! В знак незгоди з цинічними діями влади в питанні земельної реформи аграрії вийшли зі своєю технікою до головних автомагістралях країни в 17 точках", - уточнили в аграрному союзі.

У Черкаській області мітинг організували на дорогах М05 біля Жашкова і Е95 біля Умані, в Чернігівській - на трасі М01, в Тернопільській рух перекрили на дорозі М19, в Кіровоградській області - на автошляху М12 (за 10 км від міста Новоархангельськ), в Миколаївській області мітинг зібрався на трасі А14 і окружній дорозі біля Миколаєва.

У Хмельницькій області мітингувальники приїхали на трасу Е50, в Житомирській області протест зібрався на автошляху М21, в Одеській області - на трасі М05, в Полтавській - на М03 (біля села Мар'янівка та с. Чутово).

На Волині акція зібралася на автошляху М19, в Рівненській області мітинг зібрався біля села Дядьковичі на дорозі М06, у Львівській - на трасі Н17, біля села Малі Підліски.

Найбільше доріг перекрили у Вінницькій області, де мітинги почалися відразу в трьох місцях: на дорозі Р36 в смт Шпиків, а також біля с. Писарівка та с. Махнівка.

На оприлюднених в соцмережі записах видно, що учасники протестів приїжджали на тракторах і вантажівках, а пішоходи перекривали рух для транспорту, без зупинки курсуючи по переходах.

Нагадаємо, що у вересні президент Володимир Зеленський доручив Кабміну до жовтня розробити законопроект про продаж землі сільськогосподарського призначення і запустити ринок землі до кінця року.Вівторок, 12 Листопада 2019 12:43 | Переглядів: 80

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович