Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Один з найкращих Будинків культури області офіційно відкрито у Кирилівці

     Урочисте відкриття оновленного селищного Будинку культури №2 відбулося 24 грудня. На один з найкращих осередків культури Запорізької області приїхали подивитися та привітати із його офіційним відкриттям керівництво Кирилівської громади та її жителів заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Марина Кудерчук, представники Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, голова Якимівської районної ради Юрій Шило, перший заступник голови Якимівської державної районної адміністрації Володимир Горбань.

     Після перерізання червоної стрічки урочисте відкриття перенеслося у двоповерхову глядацьку залу де почесні гості та керівництво громади поздоровили присутніх із значущою подією у житті громади.

     Творчі колективи Будинку культури №2 підготували справжнє велике свято культури та мистецтва. Участь у ньому брали колективи Будинку культури №1, Будинків культури Охрімівки та Атманаю, творчі гості з Якимівки. Велику кількість подяк за такий чудовий подарунок громаді до нового року отримали голова Кирилівської селищної ради Іван Малєєв та уся його команда однодумців.

     Завершилося свято спільним виконанням фінальної пісні усіх колективів, які брали участь у концерті, та поздоровленням творчих колективів та керівництва реконструйованого осередку культури солодким призом.Середа, 25 Грудня 2019 08:45 | Переглядів: 169