Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

"Пам`ять крізь роки"

 25 грудня в Якимівці до КЗ "Якимівський районний історико-краєзнавчий музей"  прийшли колишні воїни-афганці, їх побратими, вдови, рідні та близькі, учасники антитерористичної операції на Сході України, колишні військовослужбовці, волонтери, представники громадських організацій та небайдужі мешканці селища відзначити річницю введення радянським керівництвом військ в Демократичну Республіку Афганістан.

    Минуло 40 років. Десять із них точилася страшна, страхітлива трагедія. Виросло щонайменше два покоління. Із життя пішло багато учасників цієї жахливої війни.

     Відзначити цей день та разом з присутніми вшанувати учасників бойових дій на території інших держав завітав голова Якимівської районної ради Шило Ю.В.

     У виступах на мітингу зазначалося, що роки не зменшують біль втрат та не перекреслюють той героїзм і мужність, що їх проявляли наші миротворці, виконуючи свій обов’язок і зберігаючи вірність присязі.

     Але роки дають себе знати – багатьох побратимів уже нема серед живих, інші – не мають здоров’я. А тому держава, незважаючи на нинішні негаразди, має приділити їм більше уваги.

     Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих в Афганістані та всіх загиблих у миротворчих місіях на територіях інших держав, а також полеглих учасників війни на Сході України. Після завершення мітингу його учасники поклали живі квіти до меморіалу воїнам-інтернаціоналістам.Четвер, 26 Грудня 2019 09:07 | Переглядів: 135