Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Медзаклади області отримали нові службові машини швидкої допомоги

Сьогодні зранку на Майдані Героїв відбулось урочисте вручення службового автотранспорту працівникам закладів охорони здоров’я області, що надають медичну допомогу у сільській місцевості.

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок привітав керівників медзакладів із новими автівками швидкої допомоги та вручив їм ключі від них.

– Як ви знаєте, зараз по всій країні реалізується політика підтримки сільської медицини. Ми намагаємось зробити її більш доступною та якісною. В нашій області відкриваються амбулаторії і, звичайно, власний транспорт для цих медзакладів є необхідністю. Урядом розроблено технічні вимоги до транспорту, що перевозитиме лікарів та медичний персонал. Адже ні для кого не секрет, що у сільській місцевості іноді буває дуже важко проїхати та дістатись до пацієнта. Нещодавно завершились усі процедури тендерних закупівель транспортних засобів на суму понад 8 мільйонів гривень. Тож, нам вдалося закупити 17 автомобілів швидких Renault Duster. Зараз на цій площі знаходяться 14 службових авто швидкої допомоги, ключі від яких ми передаємо керівникам медичних закладів. Ще 3 автомобілі будуть вручені на наступному тижні під час робочих поїздок у райони. Я ще раз вітаю усіх керівників районів та амбулаторій із власним транспортом, – наголосив Віталій Туринок.

Очільник регіону привітав керівників медичних закладів з прийдешніми Днем пам’яті та примирення та 75-ю річницею з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Також Віталій Туринок нагадав, що в країні триває карантин і потрібно дотримуватись усіх обмежень на вихідні дні, щоб своєчасно вийти з карантину.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, службові автомобілі Renault Duster передані для Дмитрівської та Новотроїцької амбулаторій загальної практики сімейної медицини Бердянського району, Кінськороздорівської амбулаторії Пологівського району, Новоукраїнської амбулаторії Більмацького району, Відрадненської, Миколай-Пільської амбулаторій Запорізького району, Михайлівської амбулаторії Вільнянського району, Новозлатопільської та Верхньотерсянської амбулаторій Гуляйпільського району, Водянської амбулаторії Кам’янсько-Дніпровського району, Ботіївської амбулаторії Приазовського району, Новополтавської амбулаторії Чернігівського району, Давидівської та Шелюгівської амбулаторій Якимівського району. Наголошуємо, ще три автомобілі будуть вручені Мелітопольським амбулаторіям на наступному тижні під час робочої поїздки голови ОДА Віталія Туринка.

Директорка Якимівського центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Борисенко подякувала за новий автомобіль та наголосила, що дуже приємно, коли у такий важкий для країни час заклади охорони здоров’я відчувають підтримку і турботу з боку влади. Ці нові автомобілі полегшать працю медичних працівників. Тепер кожен сімейний лікар зможе у будь-який час та погодні умови, незважаючи на дороги, дістатись до пацієнта та надати йому допомогу.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістюЧетвер, 07 Травня 2020 11:48 | Переглядів: 674