Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Вперше від коронавірусу в Україні одужало більше людей, ніж захворіло

За минулу добу в Україні одужало 427 осіб, а нових випадків інфікування коронавірусом – 422. Це вперше, коли кількість осіб, які одужали від COVID-19, перевищила кількість осіб, які захворіли. Про це заявив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

- Вперше за весь перебіг коронавірусної хвороби в Україні кількість осіб, які одужали, перевищила кількість осіб, які захворіли. Це приємна новина! - сказав Максим Степанов.

Як підкреслив Міністр охорони здоров’я, за минулу добу також була здійснена рекордна кількість ПЛР-тестувань на коронавірус.

- За попередню добу здійснено 8 069 досліджень методом ПЛР. Це вперше, коли кількість ПЛР-тестувань в Україні перевищила показник у 8 тисяч, - додав Максим Степанов.

Нагадаємо, на ранок 14 травня у Запорізькій області зареєстровано 347 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. На сьогодні в області одужало та виписано зі стаціонарів після негативних повторних обстежень на коронавірус методом ПЛР 149 хворих. На жаль, у Запорізькій області зафіксовано 8 летальних випадків.

 

 

За матеріалами Урядового порталуЧетвер, 14 Травня 2020 08:43 | Переглядів: 705