Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Привітання із завершенням 2019/2020 навчального року

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Вітаємо всіх із закінченням навчального року!

      Цей рік був і цікавим, і складним водночас для всіх.

       І, нажаль, цього року в зв’язку з карантином ми не зможемо зустрітися на традиційному Святі Останнього дзвоника.

        Сподіваємося, що літні канікули нададуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил перед початком нової подорожі країною Знань.

       Дорогі випускники! Збігли і залишилися в минулому ваші шкільні дні і роки – безтурботна, весела, щаслива пора життя, сповнена мріями та сміливими планами. Нехай у вашій пам’яті залишиться якомога більше світлих спогадів про шкільні роки, а попереду у вас доросле життя, повне добрих вчинків та радісних переживань. Бажаємо кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути справжніми патріотами, які творять чисте і світле майбутнє.

      Хочеться висловити слова щирої вдячності усім вчителям за самовіддану і натхненну працю, навіть в таких незвичних умовах, як дистанційне навчання, за любов до своїх вихованців. Своєю невтомною працею ви допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності.

     Також хочеться сказати велике спасибі батькам наших учнів. Адже в цьому році бе вас, шановні батьки, без вашої підтримки, вчителям не вдалося б досягти успіху.

      Бажаємо всім міцного здоров'я, щастя, миру і злагоди, сімейного добробуту, здійснення мрій і нових перемог!

 

 

З повагою,
голова районної ради Шило Ю.В.,
депутатський корпус та колектив апарату районної радиСереда, 27 Травня 2020 15:08 | Переглядів: 729