Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Оголошення

До уваги депутатів районної ради! Повідомлення про заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік.

До уваги депутатів районної ради!

Повідомлення про заповнення до 01 квітня 2019 року на офіційному веб-сайті НАЗК декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2018 рік.


Антикорупційним законом на державні органи, органи місцевого самоврядування та юридичні особи публічного права покладено обов’язок перевіряти факт подання суб’єктами декларування декларацій та повідомляти Національне агентство про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному ним порядку.


Нагадуємо, що на підставі Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад належать до суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення.


Звертаємо увагу на те, що відповідно до ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Також статтею 366-1 Кримінального кодексу України передбачено відповідальність за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації", що карається позбавленням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

Вівторок, 13 Лютого 2018 13:53 | Переглядів: 982

Звернення

Голова районної ради
Шило Юрій Володимирович