Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Звернення голови районної ради

          Я вітаю Вас на сторінках офіційного сайту Якимівської районної ради Запорізької області, основними принципами, якої є відкритість та прозорість у прийнятті рішень, готовність до конструктивного діалогу з громадою району.

          Якимівщина – це край хліборобів-трударів, закоханих у свою працю, це перспективний курортний регіон, що прагне розвитку, це осередок творчої інтелігенції, спортсменів відомих далеко за межами району, край талановитої молоді, це священна земля наших далеких предків. Історія народів, які селилися на території району, сягає тисячоліть, про це свідчать кургани бронзової епохи (ІІ тисячоліття до нашої ери).

          Сайт районної ради створено з метою реалізації політики відкритості та прозорості діяльності районної ради, як представницького органу району, забезпечення відповідальності та звітності перед громадою, а також для реалізації права жителів району на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації щодо роботи органів місцевого самоврядування. Ви маєте можливість вільно і повно користуватись інформацією із першоджерела.

          Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім мешканцям нашого району, які зацікавлені життям громади.

З повагою,
голова ради Ю. Шило