Офіційний сайт Якимівського району Запорізької області

Новини

Робоча поїздка голови облдержадміністрації Віталія Боговіна до Якимівського району

29 липня з робочою поїздкою в Якимівському районі перебував голова облдержадміністрації Віталій Боговін. Голова районної ради Юрій Шило та заступник голови райдержадміністрації Роман Селищев ознайомили керівника області з ходом проведення ремонтних робіт у навчальних закладах. Також очільник регіону взяв участь у відкритті футбольного поля зі штучним покриттям у с. Велика Тернівка.

Після урочистого відкриття на футбольне поле запросили ветеранів футболу сільської ради та юних футболістів.
– Сьогодні насправді неординарна подія у селі. Це відкриття сучасного футбольного поля, де будуть займатися спортом як діти, так і дорослі. Ми й надалі будемо будувати спортивні майданчики, реконструювати школи, дитячі садки, розвивати інфраструктуру територій. Ми докладаємо багато зусиль, щоб відновити інфраструктуру сіл. Село повинно жити!, – наголосив Віталій Боговін.

Під час робочої поїздки у с. Черноземне Якимівської селищної ради Віталій Боговін перевірив хід ремонту Черноземненської школи.

Також Віталій Боговін ознайомився з ходом ремонту їдальні та харчоблоку Азовської школи. Азовська ЗОШ відкрита у 1970 році. Щороку виділяються кошти на капітальні та поточні ремонти, придбання основних засобів та матеріалів. Протягом 2019-2020 років було оновлено матеріально-технічну базу закладу на суму 400 тис.грн. Всі учні Кирилівської селищної ради харчуються безкоштовно за кошти місцевого бюджету.
Найближчим часом планується переобладнати котельню для опалення пелетами та оснастити заклад системою пожежної адресної сигналізації.
На завершення робочого візиту Віталій Боговін відвідав навчально-виховний комплекс «Золота рибка» Кирилівської селищної ради.
Як садок заклад відкрився у 1989 році, реорганізований в Кирилівську ЗОШ «Золота рибка» у 2002 році. Потужність закладу становить 140 осіб, наразі заклад відвідує 192 учні. Наповнюваність закладу понад 100%. У навчально-виховному комплексі проведено капітальний ремонт всіх приміщень за євростандартами.

 Четвер, 30 Липня 2020 14:54 | Переглядів: 1224